نکات کاربردی برای یافتن پزشک آنلاین

تعدادی از سایتهای مفید در اینترنت می توانند به شما در یافتن پزشکان کمک کنند ، چه در جستجوی پزشک مراقبت های اولیه باشید ، چه نظر دیگری داشته باشید یا نیاز به دانستن اطلاعاتی در مورد یک بیماری خاص داشته باشید. تنها چیزی که برای یافتن یک پزشک آنلاین نیاز دارید یک رایانه با دسترسی به اینترنت ، توانایی استفاده از سایت های موتورهای جستجو مانند Google و روشی برای تشخیص اینکه آیا اطلاعاتی که کشف کرده اید دقیق است یا خیر ، است.

در اینجا چند نکته کاربردی برای یافتن پزشک آنلاین وجود دارد:

نوع پزشک را که باید با او صحبت کنید ، تعیین کنید. آیا به دنبال متخصص اطفال یا متخصص داخلی بهترین دکتر قلب در مشهد هستید؟ با محدود کردن جستجوی خود سریعتر به نتایج می رسید. اگر می خواهید از متخصص قلب س questionالی بپرسید ، چیزی مانند “پیدا کردن متخصص قلب آنلاین” یا “صحبت با متخصص قلب” را جستجو کنید. این امر بیشتر از آنکه عبارت «پزشک آنلاین پیدا کنید» را وارد کنید ، بیشتر تعریف شده است. جستجوی شما به احتمال زیاد به اطلاعات زیادی در مورد پزشکان آنلاین به صورت آنلاین منجر می شود. اگر اطلاعاتی که به دست آورده اید دقیق باشد ، باید بتوانید فیلتر کنید.
سایتهای مختلف پزشکی را مرور کنید تا بتوانید سایتی را انتخاب کنید که بیشتر با آن راحت هستید. سایت های رایگان وجود دارد که می توانید همه چیز و همه چیز را از پزشک بپرسید ، اما برخی از آنها قبل از اینکه از پزشک س questionالی بپرسید از شما هزینه دریافت می کنند.
نظرات را به صورت آنلاین بخوانید. هرچه نظرات بیشتری بخوانید ، به احتمال زیاد درک کاملتری از یک پزشک خاص خواهید داشت. علاوه بر این ، به دنبال جزئیات خاصی در سایتهای بررسی باشید ، به ویژه در مورد نمونه های خاصی از آنچه پزشک درست یا غلط انجام داده است. الگوها را نیز جستجو کنید. اگر در مورد پزشک خاصی شکایت پیدا کردید ، شکایات را بخوانید. اگر شکایت یا الگوی شکایت خاصی از بیش از یک بیمار یافت شد ، در جای دیگری به دنبال پزشک باشید. سعی کنید بین شکایات مربوط به کارکنان پزشک و شکایات مربوط به پزشک تفاوت قائل شوید. بسیاری از پزشکان عالی در زمینه پزشکی خوب عمل می کنند ، اما در مدیریت تعداد زیادی از افراد خوب نیستند. این می تواند منجر به سرخوردگی از خدمات اداری ارائه شده توسط مطب آنها شود ، اما این بدان معنا نیست که نمی توانید به پزشک اعتماد کنید.
سایتهای مختلف پزشکان که می توانید برای یافتن پزشکان معتبر استفاده کنید عبارتند از:

فهرست پزشکان – این سایت ها فهرستی از حقایق اساسی در مورد پزشک و محل آنها را در اختیار خوانندگان قرار می دهند. این لیست همچنین شامل اطلاعاتی مانند تحصیلات پزشک ، تجربه و محل تمرین است.
سایت های صدور گواهینامه هیئت مدیره – برای کسب اطلاعات جامع تر در مورد آموزش و آموزش پزشک ، سایتهایی مانند انجمن تخصصی پزشکی آمریکا و انجمن استئوپاتیک آمریکا را جستجو کنید. یادگیری قابلیت های یک پزشک مهم است تا بتوانید بدانید که آیا پزشک خاصی می تواند در پرس و جو شما به شما کمک کند یا خیر.
رتبه بندی پزشکان و رتبه بندی سایت ها – دانستن میزان صلاحیت یک پزشک نیز هنگام جستجوی پزشک به صورت آنلاین باید مورد توجه شما باشد. این سایت ها دارای الگوریتم های پیچیده ای هستند که صلاحیت پزشک را تجزیه و تحلیل می کنند ، اما می توان آنها را “بازیابی” کرد ، بنابراین از آنها فقط به عنوان یک عامل در جستجوی خود استفاده کنید. اکثر سایتها همچنین نظرات و بررسیهای بیماران را برای کمک به شما در ارزیابی خود شامل می شوند.
سایتهای مجوز و تجربه از منابع دولتی – آنچه این سایتها به شما می گویند این است که آیا پزشک خاصی مجوز انجام حرفه خود را دارد یا خیر. در اینجا ، می توانید اطلاعاتی در مورد اقدامات انضباطی نیز بیابید.
سایتهای مشاوره بهداشت شخصی – هنگامی که از سایتهای پزشکی یا بهداشتی دیدن می کنید ، اغلب یک گوشه پزشک یا متخصص وجود دارد که می توانید در مورد سوالات پزشکی مرتبط بپرسید. همچنین می توانید از اطلاعاتی که در اینجا در جستجوی خود یافته اید استفاده کنید.